co sądzicie na temat operacji plastycznych

zorgona

Zastanawiam się nad operacja garnatego nosa. Od dziecka to dla mnie koszmar, komplekry na punkcie mojego pakudnego nosa. Nauczyłam się tuzować to jakoś makijażem ale co sie da tak na prawde zrobić:( koleżanka podunęła mi kiedyś art o operacjach plastycznych, powiem wam zaczynam się zastanawiać. Ktoś z was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Warto? Efekty sa rzeczywiście widoczne? U mnie w Łodzi myślałam o klinice Dermed i dr Żukowskiej, ma dobre opinie w mieście, w necie tez o niej czytałam. No to tam bym szła. Poradzcie co robić

koziczka

Powiem tak: najpierw konsultacja laryngologa. Czasem taki nosek ma po prostu defekt, czy taką urodę. Okazuje się też, że ma wpływ na nasze zdrowie (choć o tym nie wiemy)- może "od środka" być skrzywiony, w jakimś stopniu blokować przepływ powietrza oddychanego...W takim przypadku zabieg jest wskazany i wtedy jest nawet refundowany przez NFZ. Jeżeli nie, cóż, to zależy od Ciebie. Jeżeli ma to poprawić Twoją pewność siebie, chcesz pozbyć się męczącego kompleksu to czemu nie? Zabieg średnio przyjemny (ale to już chyba wiesz), prywatnie- trochę też kosztowny, jednak żyć z tym i patrzeć z niezadowoleniem w lustro...lepiej wcześniej niż później;) Tylko zastanów się, czy aby na pewno nosek poprawić? Bywa, że kompleks siedzi w głowie, zaś otoczenie uważa, że garbek dodaje uroku;)

weronkaa84

Dokładnie. Sama miałam problem z nosem- miałam skrzywioną przegrodę i powiększone małżowiny przynosowe, więc operacja była konieczna. Jeśli chodzi o efekty, to po operacji plastycznej wiadomo, że są one widoczne :)Mam koleżankę, która też miała garbaty nos i z jego powodu miała masę kompleksów. Po operacji ma teraz ładniutki i zgrabniutki nosek i jej komfort psychiczny jest dużo lepszy. Ona swoją operację miała w Danii, bo tam aktualnie mieszka. Zanim zdecydujesz się na ten krok, poszukaj pewnej kliniki i skonsultuj wszystkie wątpliwości ze sprawdzonym lekarzem.

sosna

Niestety, czasem potrzebna jest korekta powiek. Tak zwana blefaroplastyka jest zabiegiem, który pozwoli uporać się z problemem zwiotczałej skóry powiek oraz jej nadmiaru w tych okolicach. Niestety problem ten nie wynika jedynie z natury estetycznej, to również utrapienie zdrowotne. Zdarza się, że zwisająca skóra ogranicza widzenie. Dzięki korekcie powiek można pozbyć się tego utrapienia. Podczas zabiegu można zlikwidować również „worki” tłuszczowe pod oczami. Korekcja powiek pozwala na poprawę zmian odpowiedzialnych za stary i zmęczony wygląd twarzy. Najczęściej stosowanych środków do korekcji zmarszczek jest kwas hialuronowy. Poprzez swoje działanie powoduje wiązanie wody, dzięki czemu dochodzi do prawidłowego nawodnienia tkanek. Kwas hialuronowy stanowi jeden z podstawowych składników stosowanych w ekskluzywnych środkach farmaceutycznych. Cząsteczki kwasu hialuronowego zanikają wraz z upływem lat. Stosowanie syntetycznych preparatów do wygładzenia zmarszczek powoduje, że zmniejsza się ryzyko wystąpienia alergii. Wówczas nie wymaga się przeprowadzenia prób uczuleniowych. Nieco inną rolę w usuwaniu zmarszczek mimicznych ma botox. Zabiegi z niego redukują aż do 80% zmarszczek, należy jednak pamiętać, że zabieg jest tymczasowy i należy go powtarzać aby utrzymać długotrwały efekt. Jest sporo klinik które zajmują się korektą powiek wykorzystując którąś z tych metod.

krystal

Ja bym się nie dała pociąć, chyba żeby było to uzasadnione medycznie. A tak dla kaprysu nigdy, bo strasznie boję się medycznych zabiegów i bólu. Już bym wolała z tym garbatym nosem chyba chodzić :) Zresztą sama mam kompleks odstających uszu, ale radzę sobie z tym, zakrywam włosami, a ostatnio nawet zaczęłam chodzić na terapię do Pracowni Psychorozwoju w Warszawie, gdzie staram się uporać ze swoimi kompleksami (bo mam ich więcej niż ten jeden). Mam nadzieję, że w końcu się od nich uwolnię, bo potrafią naprawdę popsuć humor.

anulis

słyszałam o tej dr Żukowskiej z Dermed. Co prawda ja nie operowałam nic u niej ale koleżanka tak, uszy operowała odstające. Sama tez mam problem z nosem bo mam nie tylko skrzywiona przegrode nosowaale włąśnie taki krzywy nis z garbem jakby. Mam zamiar zapisać się do dr Żukowskiej na konsultację i zobaczymy co i jak. a ty juz byłas?

estko

zalezy wszytsko od sytuacji.

paulinka89

wolę dobry krem , floslek polecam

Julia

Sama bym chciała sobie zrobić operację plastyczną nosa, bo mam trochę garbaty. Niestety póki co to narzeczony mi nie pozwala, bo mówi, że podoba mu się taki jaki jest. Poza tym trochę mnie na to nie stać, bo dziewczyny nie oszukujmy się, ale taka operacja dużo kosztuje. Trzeba mieć dużo pieniędzy na to. Ale kiedyś tak, czy siak sobie zrobię kiedyś taką operację.

Denka

Ja nie jestem temu przeciwna ale nie wiem czy bym sie na to zdecydowała.Balabym się ,ze coś pójdzie nie po mysli lekarza i moja twarz nie bedzie wygladała po tym dobrze.Niemniej uważam,ze zabiegi takie jak kwas hialuronowy czy też mezoterapia są jak najbardziej ok. Jakiś czas temu poddałam się mezoterapii i efekty naprawdę fajne.

zmorka

jeśli to komuś moze poprawić samopoczucie to dlaczego nie? jednak wszystko z umiarem, żeby nie przesadzić bo granica jest cienka

krystal

Powiem Wam,ze sama długo zastanawiałam się nad operacją powiek.Miałam niesamowity kompleks na punkcie ich wyglądu ( cierpię na opadającą powiekę). W końcu jednak zdecydowałam sie na zabiegi była to jedna z lepszych decyzji jaką mogłam podjąć. Wyglądam o wiele lepiej. Z tym,ze nie była to inwazyjna operacja ale zabieg laserowy.

karolina45

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi i warto czasem zainwestować w siebie, ale z umiarem.

fidejka

Hej. Wiesz co, myslę, że jeżeli TOBIE to przeszkadza - rób śmialo. Poczytaj [url]http://obk.pl/operacje-plastyczne-tak-czy-nie/[/url] tutaj są opisane, myslę, że taki artykuł powinien naprowadzic Cię na myśl, czy warto czy nie.

Wiktoria2S

Doświadczeń w zakresie operacji czy zabiegów plastycznych nie mam, ale gdybym miała środki to też zrobiłabym sobie korektę nosa.

Felissiii

ja ze swojej strony mogę Wam polecić mezoterapia.pl. Dziewczyny!!! naprawdę warto. Fajne, niskie ceny i obsługa na najwyższym poziomie.

Jasmine

Zależy też jeszcze jakie to poprawki mają być, bo czasami nie warto porywać się od razu na operację. Moja siostra miała garbek na nosie, zawsze miała przez to kompleksy, choć jej wszyscy mówili, że niepotrzebnie - ale wiadomo, jak się dziewczyna uprze ;) Sprawę załatwiła poprzez modelowanie preparatem Regenyal, efekt jest bardzo ładny, a i sam zabieg z tego co wiem raczej bezbolesny. Na pewno też szybciej doszła do siebie niż po operacji. Teraz to coraz popularniejsza metoda.

safarii

A ja powiem tak: jezeli ktos sie operuje, bo takie ma widzimisie to nie podoba mi sie to, a jezeli ktos naprawde cierpi z powodu swojego wygladu to jak najbardziej jestem za. Znam dziewczyne, ktora miala depresje z podowu swojego nosa, bo miala taki "swinski". Sama sie przyznam, ze kiedys chcialam podniesc biust, bo po ciazy i karmieniu zostawial wiele do zyczenia, ale ciezka praca, porzadnym cwiczeniem i dobrym produktem, ktory ladnie napina skore, dzieki czemu biust sie unosi- mowie tu o serum do piersi z bielendy-sexy look, ktore naprawde szybko poprawia kondycje piersi, napina skore, unosi i daje efekt push-upu. Osiagnelam w koncu to co chcialam :)