Depilacja

martus2833

Ja wybieram tę chemiczną. Kremy Veet albo Bielenda nie podrażniają, przyjemnie pachną. Efekt jest dłuższy niż przy użyciu maszynki, włoski nie wrastają jak przy użyciu depilatora, nie jest tak bolesna jak wosk. A Wy?

Klio69

Właśnie dziś podczas depilacji myślałam o Was dziewczyny i zastanawiałam się jaką depilację stosujecie :) Martus wyprzedziłaś mnie :) U mnie króluje depilator, aczkolwiek wypadałoby go już zmienić..ale jakoś cały czas niosę się z zamiarem i nie mogę się zdecydowac. Niekiedy w ruch idzie maszynka jednorazowa, gdy zależy mi na szybkim efekcie.

martus2833

Mam depilator ale denerwują mnie wrastające włoski. Fajna jest depilacja laserowa ale szkoda mi pieniążków :)

ilonaK

Ja też jestem ciekawa tej laserowej . Na sobie przetestowałam wszystkie metody ,prócz właśnie laserowej. Wosk nie dość ,ze boli to jeszcze strasznie mnie uczulił a i dużo bałaganu przy tym .Depilatora nie jestem w stanie znieś ( mam niski próg bólu), a kremy w większość mnie uczulały więc zupełnie z nich zrezygnowałam . Teraz pozostaje mi maszynka ,zwykła ,klasyczna i chyba najlepsza . Dla mnie to nie problem i mogę się golić nawet co dwa dni .

urszulan7

ja też stosuję kremy czasami jak mi się bardzo spieszy maszynki

luna1

depilacja laserowa choć nie tania w ogólnym rozrachunku bardzo się opłaca, choć to szczypanie w czasie zabiegu jest dość nieprzyjemne, ja zapłaciłam 400 zł. w ratach:)

niebieska

Przyznam, że depilacja laserowa jest bardzo kusząca. Nie musieć co kilka dni się golić.... Bajka! Ja ostatnio postawiłam na kremy, zwłaszcza Veet. Mam ochotę wypróbować Eveline i Bielende w ramach wspierania rynku polskiego. A jak nie mam czasu to niestety maszynka jednorazowa (zazwyczaj męska) i też na 2 dni mam z głowy. Ostatnio kupiłam sobie wosk na ciepło od Veet, ale jakoś nie mogę się odważyć żeby go wypróbować.... Aha i raz na jakiś czas (zazwyczaj po wiośnie) chodzę na wosk do kosmetyczki.

cialkozieleni

woskiem na ciepło się poparzyłam, plastry oderwały mi kawałki naskórka z rąk i ud, teraz tylko kremy do depilacji - Eveline i Bielenda to mój nr 1

niebieska

Cialkozieleni właśnie też się boję, że się poparzę tym woskiem Veet. Niby w zestawie jest coś w rodzaju termometru, którym można sprawdzić czy wosk nie jest zbyt gorący, ale mimo wszystko... No i trzeba mieć min. 5 mm włoski, a o to trudno, bo już jest gorąco, więc nie zapuszczę :P

urszulan7

ja też nie mam przekonania do tego ciepłego wosku

grincz01

Depilacja tylko plastrami:-) ostatnio mam w łazience hipoalergiczne.Depilator też mam,ale nie łapie moich włosków :-\

evelyn1203

Ja nogi do kolan golę depilatorem, a resztę ciała zwykłą maszynką. Na laserową depilację też miałabym ochotę, ale kosztuje nie mało i trzeba ją kilka razy powtarzać.

ilonaK

Ostatnio pojawiły się urządzenia do depilacji laserowej do domowego użytku . Kosztują jeszcze dużo ,ale znając życia za jakiś rok będą znacznie tańsze i wszechobecne.

niebieska

Widziałam gdzieś ostatnio te urządzenia. Bardzo mnie zaciekawiły... Poczekamy, zobaczymy :P

koziczka

Też czytałam o tych depilatorach laserowych. Drogie są, ale to by mnie interesowało:) Mam depilator elektryczny- boli, jak nie wiem co i wcale nie mogę się do tego przyzwyczaić. Po za tym, po takiej depilacji wrastają mi włoski, pomimo iż masuję nogi specjalną szczoteczką i robię peelingi. Generalnie, to chyba najfajniejsze są jednak kremy do depilacji?

martus2833

Myślałam, ze depilacja laserowa jest znacznie droższa. 400 to dla mnie dobra inwestycja, zwłaszcza przed latem. Muszę rozejrzeć się za salonem w moim mieście.

luna1

Martus warto korzystać z okazji jaka dają zakupy na Gruponach, ja z takiej skorzystałam więc cena za depilację laserową nie była wygórowana

ELizabeth20

A ja bardzo konkretnie zastanawiam się nad wizytą w http://www.laserglamour.pl/ i zrobieniem sobie tam depilacji laserowej. Macie może jakieś doświadczenia w tej kwestii? Może któraś z Was była w Laser Glamour?

weronkaa84

Elizabeth, kolejna reklama?

Irmina79738

Dziewczyny ja stosuję depilator ale mam odwieczny problem z wrastającymi włoskami,stosuję często peelingi do ciała, dobrze nawilżam skórę ale i tak ten problem wrastania włosków po depilacji towarzyszy mojej skórze :-/ Czy macie na to jakiś sposób?

slavador

Właśnie cena depilacji laserowej nie jest wygórowana, a o http://www.laserglamour.pl/ słyszałam dobre opinie. Pytanie tylko jak Twój organizm zareaguje, bo jedna ma mocne włoski inna słabe, więc może się okazać że na jedną to lepiej podziała a na inną gorzej... ale chyba warto spróbować :)

weronkaa84

Też miałam ten problem i szczerze to peelingi, szorstkie gąbki, rękawice nie pomagały. Pomogło dopiero odstawienie depilatora/ wosku :(

mila87

Raz używałam plastrów z woskiem i byłam zadowolona, bolało bardziej niż maszynko, ale skóra była bardziej gładka i włoski nie odrastały tak szybko, myślę, że do tego wrócę.

krystal

Ja mogę polecić depilację laserem palomar vectus. Miałam ją robioną w kwietniu, a więc dość późno, w salonie clinica dermatologica w Gdańsku. Znajduje się on na ulicy Marii Curie-Skłodowskiej. jest super, nie boli tak jak inne lasery i włoski nie odrastają. Oczywiście trzeba zrobić serię zabiegów, bo laser usuwa tylko włosy, które są w fazie wzrostu, a przecież nie wszystkie rosną w tym samym czasie. Ja tak depilowałam bikini i jestem mega zadowolona. Miałam 4 zabiegi, ostatni w kwietniu i do teraz włosy nie odrosły, więc jest naprawdę nieźle. Teraz, jak będzie już chłodniej, to będę tak depilować nogi.

Julia

A ja mam ochotę na depilację laserową, niestety to bardzo dużo kosztuje. Jestem ciekawa tylko ile utrzymuje się efekt, bo jeżeli długo to to by się opłacało. Kiedyś jak się dorobię, to na pewno spróbuję, a póki co muszą mi wystarczyć maszynki do golenia oraz ewentualnie depilator, albo plastry woskowe.

Katarzyna11

Ja też wolę kremy do depilacji, niż zwykłą maszynkę. Włoski są słabsze i jaśniejsze po nich. Mam krem Vanity soft expert bielendy, ten krem nic nie podrażnia i ładnie usuwa włoski

MatkaPracujaca

Ja wybieram depilator albo wosk w salonie - kremy mnie uczulają :(

agrafka9

ja mam depilator, ale czasem jak nie mam czasu czy siły to używam maszynki zwykłej :)

Wiktoria2S

Wiadomo, że najlepszą metodą depilacji jest laser, ale tak na szybko, przed imprezą czy randką;) dobry jest krem do depilacji zamiast golenia. Moimi ulubionymi kremami do depilacji są te od Bielendy, szczególnie z serii Vanity z olejkiem różanym, bo nie powodują podrażnień i zostawiają gładką skórę dłużej niż przy goleniu maszynką.

safarii

ja z Vanity mam krem z proteinami jedwabiu, jest przeznaczony do skory wrazliwej. Fajnie lagodzi podraznenia i nawilza. Krem dokladnie usuwa wloski, nawet te twardsze i spowalnia proces odrastania.

Julcia1991

Jeśli chodzi o depilację to już dawno nie robiłam tego sama, mamy w Nałęczowie taki fajny salon kosmetyczny, gdzie wykonują depilację w bardzo przystępnej cenie.