Dobry specyfik na wypadające włosy?

niebieska

Dziewczyny potrzebuję porady. Szukam prezentu dla bliskiej mi osoby, która ma problemy z wypadaniem włosów i ogólnie ma tych włosów niewiele, a jest to kobieta, więc wiadomo... Znacie jakieś dobre szampony albo odżywki do włosów? Może jakieś serum czy inne cudo? Kuracje skrzypem odpadają, zero rezultatu. Pomóżcie :)

weronkaa84

Ja polecam nowa serię łopianowa Elfa Pharm Intensiv Therapy przeciw wypadaniu, z aktywatorem wzrostu. W skład zestawu wchodzi szampon, odzywka, serum i olejek :)

niebieska

O to już jest jakaś myśl :) Muszę popatrzeć co to za cudo, bo pierwszy raz słyszę :) Dzięki Weronka

Gosia92

Ja polecam szampon oraz serum Revitax. U mnie spisywały się świetnie :)

niebieska

O Revitaxie nie słyszałam, muszę o nim poczytać :) Gosiu możesz coś więcej napisać o rezultatach stosowania Revitaxu? :) Dziś w Hebe polecono mi do tego tematu serię Farmony z Jantarem. Znacie ją? Słyszałam o niej, ale osobiście nie miałam do czynienia, też muszę poszukać opinii :)

Gosia92

Revitaxu używałam już bardzo dawno, bo ok 3 lat temu. Miałam wtedy ogromny kłopot z wypadaniem włosów i właśnie zdecydowałam się na ten szampon + serum. Fakt cena jest dość wysoka, bo z tego co się orientuję to za taki zestawik zapłacimy teraz ok 60 zł (choć mogę się mylić, bo zależy to od apteki) no ale działanie wszystko wynagradza. Serum aplikowałam codziennie na noc, a do tego robiłam masaż skóry głowy. Po ok 3 tygodniach problem wypadania już mnie nie dotyczył. Serum również wzmocniło i zagęściło włosy oraz przyśpieszyło ich wzrost. Pamiętam to bardzo dobrze jak przybywało mi nowych "baby hair" z których utworzyła się nowa grzyweczka :) Wcierki Jantar również używałam - fajnie spisała się u mnie jak chciałam zagęścić przerzedzone włosy z przodu tam gdzie mam przedziałek. Oczywiście stosowałam ją też codziennie + masaż głowy, ale trzeba uważać bo może przesuszać skórę. Aktualnie mi sie skończyła, ale widziałam właśnie w Hebe ten zestawik z szamponem i odżywką, więc może ponownie się skuszę :)

marjories

U mnie dobrze sprawdziła się wcierka Jantar, ampułki Seboradin Forte, a z szamponów Seboradin przeciw wypadaniu i Dermena.

marjories

Podobno olej łopianowy też jest skuteczny, ale nie sprawdzałam na sobie.

marjories

Acha... kiedyś pani w sklepie fryzjerskim bardzo polecała ampułki z placentą, ale kosztowały jakieś 200zł. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany, to warto być ostrożnym, bo ponoć na rynku jest dużo tanich fałszywek.

niebieska

Chyba najbardziej zaciekawił mnie Revitax, Jantar i Seboradin, o którym też już gdzieś czytałam. Budżet mam do 100zł, nie będę przecież żałować, tylko chciałabym, aby był skuteczny i niezbyt trudny w stosowaniu... :)

Gosia92

Serum Revitax tak jak każda inna "wcierka" jest prosta w stosowaniu :) Nakładamy na skalp i delikatnie masujemy :) ot i to wszystko :) no, ale najważniejsza jest oczywiście regularność stosowania :)

niebieska

Dla mnie i dla Ciebie tak, ale mówimy o osobie, którą uwielbiam i dla której problemem jest przyjmowanie skrzypu :D Ale nic to, spróbujemy. Najwyżej jej się nie spodoba...

Kamila

a może placenta firmy PostQuam??w gabinecie robiłysmy wiele zabiegów mezo beziglowej z uzyciem tych ampulek+ stosowanie w domu, b.dobre efekty!:)

niebieska

O to coś nowego dla mnie. Muszę poczytać, bo kompletnie nic o tym nie wiem :)

Oleska

Seria Biovax Med niezastąpiona w takim przypadku.

Kosmetyczka

Z produktów aptecznych proponuję Szampon na porost włosów Revitax oraz maskę WAX id: 41640. W salonie fryzjerskim można zamówić ampułki na porost włosów, np. z placentą, czyli wyciągiem z łożyska. Z zabiegów dobre efekty przynosi mezoterapia igłowa, ale koszt jednego zabiegu to ok. 200 zł, przy czym zabiegów trzeba wykonać ok. 10.

ola56

Pokrzywowe maseczki albo z drozdży to przy okazji I włosy będą szybciej roznąć.

makowka

Cześć dziewczyny, czy stosowałyście na zagęszczenie włosów preparat Focus http://luciano.com.pl/ ? Bardzo zależmy mi na odpowiedzi ponieważ chciałabym zacząć go stosować. Niestety moje włosy są w strasznym stanie.

MagdaMirecka

Też słyszałam, że drożdże są dobre dla włosów.

ola56

Zacznij może najpierw od uzupełnienia organizmu w odpowiednie witaminy i minerały, wybierz coś tutaj: [url]http://www.doz.pl/apteka/k1697-Wypadanie_wlosow[/url] a dopierto potem zacznij stosować szampony, maseczki czy inne specyfiki. Jeśli problem jest powazny idź do lekarza niech on zastosuje leczenie, bo tak wydasz pieniądze na produkty, które mogę Ci nie pomóc

vougelove

Spróbuj specyfiku o nazwie Focus :) naprawdę działa, i jest nie drogi, ja miałam szampon + odżywkę do włosów, efekty są bardzo zadowalające!

OktawiaB

z wypadaniem włosów... hymm, a może szampon EQUILIBRA Restrukturyzujący? Miałam go ostatnio, bo sama często "gubiłam" włosy, które zostawały na szczotce i troszkę mi pomógł :)

estko

Drożdże zwykłe, spożywcze.

niebieska

Dziewczyny przecież nie kupiłabym komuś na prezent kilograma drożdży :)

ola56

Może zerknij tutaj: [url]http://www.superkoszyk.pl/kosmetyki/pielegnacja-wlosow.html[/url] nie dla każdego będzie odpowiedni ten sam specyfik czy szampon. Można też spróbować maseczek z drożdży spośywczych, może nie zahamują wypadania właosów ale może pobudzą wzrost nowych.

magda86

na włosy bardzo dobry jest olej kokosowy nierafionowany. Stosuje go od jakiegoś czasu i zauważyłam znaczną poprawę wyglądu moich włosów

Majaaa

Ja z mojej strony mogę polecić wcierkę Jantar oraz wodę brzozową. Od wewnątrz też warto zadbać o odżywienie. Pije skrzyp i pokrzywę

Felissiii

bardzo dużo ludzi poleca domowe sposoby. Ja tam sle wybrać się do specjalisty takiego jak http://mezoterapia.pl/. Chodzę tam co jakis czas i jestem bardzo zadowolona

Wiktoria2S

Przede wszystkim dobry dermatolog, może nawet endokrynolog. Jeżeli problem jest poważny, to żadne wcierki czy suplementy niewiele pomogą. Wydasz tylko kupę kasy, a efekt i tak nie będzie dobry.

safarii

Wcierki jantar sa chyba nalepsze, ale przy wypadaniu wlosow warto przebadac sie u lekarza.

trefgis333

Na wypadające włosy to chyba nie ma nic dobrego. Najlepiej iść do lekarza i dowiedzieć sie jaka jest tego przyczyna

zytka90

na wypadające włosy to najlepiej suplementacja + wcierki. Ale nie ma co się jedynie do tego ograniczać bo trzeba też zadbać o wygląd włosów. Musisz uzywac też dobrych odżywek i szamponów, żeby włosy wyglądało zdrowo. Inoar ma świetne, profesjonalne produkty. Sama używam i moge polecić.

Jasmine

Ja mogę polecić mezoterapię, choć faktycznie warto wcześniej się skonsultować ze specjalistą i ustalić przyczyny wypadania. U mnie właśnie mezoterapia okazała się świetnym rozwiązaniem i wiem, że często pomaga nawet w dość ciężkich przypadkach :) Jak ktoś jest z Bydgoszczy to warto sprawdzić gabinet Esteticmed na Cichej :)