Idealny fluid.

anka8661

Zna ktoś taki? Jestem bardzo ciekawa waszych doświadczeń z fluidami.

mamatestuje

Najbardziej lubię fluid z Soraya- sceniczny. Rimmel Stay matte- w ogóle nie matuje. Eveline- śmierdzi, ale dobrze maskuje niedoskonałości, AA- podrażnia :)

grincz01

Ja osobiście polecam BB creamy ale te z Korei. Niestety trochę pieniędzy trzeba na nie wydać. Jeśli ktoś zdecyduje się kupić koreański BB cream, to nie polecam kupować w internetowym sklepie"mango"kobieta tam przebitkę na BB creamach ma jak się nie mylę trzykrotną.

Irmina79738

podkład mineralny bareMinerals,raz użyjesz i Będziesz wierna do końca życia :-)

Julitta

Ja używam z Lirenne Fluid matujący Nature Matte i Fluid matująco - wygładzający City Matt i jestem z nich bardzo zadowolona :)

ilonaK

Mam cerę mieszaną i trudno "mi dogodzić " w tym temacie . Ostatnio zakupiłam ostatnią nowość z Eveline Magical Cover i muszę przyznać nawet daje radę ,ale pod wieczór twarz się świeci . Genialnie kryje ;)

marjories

Z podkładów w płynie najbardziej byłam zadowolona z Toleriane firmy La Roche Posay - naprawdę duży kaliber w zakresie właściwości kryjących, więc o korektorze można zapomnieć. Przez to jednak łatwo zrobić sobie maskę na twarzy - polecam osobom, które naprawdę mają dużo do ukrycia na twarzy. Minus za ubogą kolorystykę - tylko trzy kolory (najjaśniejszy jest naprawdę super jasny - idealny dla bladolicych). Aktualnie stosuję wyłącznie sypkie podkłady mineralne, z których jestem mega zadowolona (m.in. Lily Lolo, Everyday Minerals, Blusche).

Klara

Dermika podkład tru magik - THE BEST Od kiedy trafiłam na Dermika, linia Revisage - podklad i bazę pod makijaż nie chce żadnych innych kosmetyków. Kosmetyki są w bardzo eleganckich i wygodnych opakowaniach z praktycznym aplikatorem, ktory podaje tle kosmetyku ile potrzebuje. Baza idealnie wygładza twarz i przygotowuje pod makijaż a do tego powoduję, ze jest nieporównywanie trwalszy. Podkład ma delikatną aksamitną i jedyna w swoim rodzaju konsystencję. Jest wyjątkowo wydajny, wystarczy kropla na równomierne pokrycie calej buzi. Podkład rozprowadza sie łatwo i bardzo dobrze wyrównuje koloryt i maskuje niedoskonałość. Co ważne, wygląda bardzo naturalnie, nie sprawia uczucia ciężkości na twarzy, pozwalając skórze oddychać i jest niesamowicie trwały.

Kolorowa

Moim ulubieńcem jest podkład Pease (chyba dobrze napisałam nazwę). Tylko ten przeznaczony dla cery mieszanej, tłustej. Jest świetny, bo oprócz idealnego dopasowania do koloru cery, jest jeszcze podkładem matującym.

urszulan7

Lubię podkłady matujące , fajny jest z AA i Eveline magical cover , miałam kiedyś też z Bell i byłam zadowolona

missska777

według mnie jedyny idealny: Dermika true Magiq podkład Anti-Age kryjąco - pielęgnujący. Kosmetyk - cud, mówię wam - najlepszy.

luna1

Mi bardzo przypadł do gustu Photo Finish Foundation Liquid , kupiłam go w drogerii Natura gdzie firma Catrice ma swój stojak.Podkład dobrze rozprowadza się, nie jest lepki, wyrównuje świetnie koloryt, szybko zastyga na twarzy oraz nie tworzy smug. Utrzymuje się około 6 godzin na twarzy, a przypudrowanie przedłuża jego trwałość na kolejne godziny. Podczas stosowania nie zauważyłam, aby podkład zapychał pory. Konsystencja podkładu jest gęsta, ale nie utrudnia to rozprowadzania na twarzy, poza tym ładnie rozświetla twarz

klaudia43

na lato zdecydowałam sie na podkład dr irene, jest delikatny, pieknie pachnie a i mam warażenie ze po nim moja skóra jest bardziej promienna

koziczka

Od wiosny używam podkładu NOUBA HYDROSTRES - jest to kosmetyk włoskiej firmy (kupiłam na allegro). Najpierw miałam nr 5, teraz nr 6. Jestem tymi podkładami zachwycona, stały się dla mnie nr1 wśród używanych przeze mnie podkładów. Konsystencja nie jest gęsta, lekko wypływa, gdy naciśnie się tubkę- rozprowadza się idealnie, nie robi smug. Pokrywa skórę cienką warstwą, a wszystkie niedoskonałości są zakryte, zmarszczki zostają wygładzone- buzia wygląda na wypoczętą, świeżą o jednolitym kolorze. Ja go po prostu uwielbiam:)

Midaki

Polecam Revlon

paulinka89

wiesz, jeśli masz cerę trądzikową to polecam ci antybakteryjny podkład floslek, zobaczysz , jest genialny

Julia

Szczerze mówiąc to jeszcze nie znalazłam idealnego fluidu. Tak się składa, że aby znaleźć doskonały często jestem zmuszona do mieszania paru i tym sposobem uzyskuje dopiero to co bym chciała. Co najważniejsze - czasem te fluidy, które po prostu są najdroższe na półce to w rzeczywistości są najgorsze. Radziłabym uważać co się kupuje.

Paulina80090

Koziczka zaciekawiłaś mnie tym.Nie znam w ogóle tej firmy.

feromona

Idealnego jeszcze nie znalazłam, ale z zaciekawieniem przygladam się tym fluidom (jeszcze nie zamówiłam) -> zuii.naturativ.pl/sklep/k-11-makijaz-zuii/p-2-podklady-w-plynie/ bo naturalne kosmetyki kolorowe to dla mnie nowość. Bardzo zachęcają mnie składy kosmetyków. Nie mówiąc już o tym że makijaż mineralno - kwiatowy brzmi dla mojej skóry (bardzo skłonnej do podrażnień i alergii) idealnie. Jeszcze się wstrzymuje, bo w szafce mam prawie caly nowy fuid, ale jak tylko go 'wykończę' to na pewno się skuszę.

safarii

Ja bardzo lubie fluid z bell, chyba najbardziej mi odpowiada, ale mam problem z tradzikiem po uzywaniu kosmetykow :( Teraz akurat kupilam sobie krem z bielendy, z serii dr medica, ktory nakladam jako baze pod makijaz i wieczorem, redukuje trądzik i powstawanie nowych wyprysków, matuje, zmniejsza przetłuszczanie i błyszczenie skóry i nawilza cere.

fidejka

hej :) ja np wcale nie używam fluidów, bo łażę po blogach i czytam różne artykuły które sobie wcielam w życie i polecam to również i tobie [url]http://hipoalergiczni.pl/rozszerzone-pory-dlaczego-powstaja-i-jak-sobie-z-nimi-radzic/[/url] , być może doprowadzisz swoją cerę do takiego stanu, że makijaż stanie się tylko wspomnieniem :) a pospać sobie rano mogę z pół godzinki dłużej :))

Wiktoria2S

Dla każdej z nas wybór idealnego fluidu będzie zależał od rodzaju cery i oczekiwań związanych z tym kosmetykiem do makijażu. Ja nie używam fluidów w płynie tylko w kamieniu, albo po prostu pudrów. Lubię pudry Maxa Factora, Yves Rocher, Wibo.

martynalo

z bonjours jest fajny, chociaż nie do końca wszytsko zakrywa, do zakrycia wyprysków i przebarwień mam korektor punktowy z insta perfect, bardzo dobrze maskuje i fajnie komponuje się z podkładem, praktycznie nic nie widać

Wiktoria2S

Może zamiast fluidu czy pudru/podkładu mineralnego warto spróbować bazy pod podkład. Dobre bazy pod pokład ma Bielenda, są trzy rodzaje: brązująca, rozświetlająca i poprawiająca koloryt. Przy nie problematycznej cerze użycie bazy może dać lepszy efekt niż podkład.

Hestia

To jaki podkład wybrać w dużej mierze zależy od tego jaki masz typ cery [url]http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/P/Podk%C5%82ad-gl151-w3537.aspx[/url] . Oczywiście ważne jest też aby dobrać kolor podkładu taki aby wtapiał się w naturalny odcień naszej skóry.