Konturowanie twarzy

Hanka

Jestem na początku swojej drogi z konturowaniem. Czy macie jakieś dobre rady dla mnie, o czym powinnam pamiętać, co zrobić żeby mój makijaż był jak najbardziej profesjonalny i piękniejszy??

tartaletka

Potrzebujesz bronzera i rozświetlacza. Nie wiem jakie wolisz w kremie czy w kamieniu, w pudrze? W Naturze jest spory wybór. Ja mam akurat taki zestaw kremowych podkładów do konturowania. Do tego pędzelek, no i róż na policzki.

Hanka

Ja się strasznie boje różu, że to jakoś tak za bardzo różowo wyjdzie i będę wyglądała jak te lalki bobasy z różowymi policzkami. A powiedz, to ma jakieś znaczenie, jakich pędzli się użyje?? Chodzi o naprawdę dobry efekt, bo ja w sumie to mam tylko jeden.

madlena

Polecam kupić pędzel przeznaczony właśnie do nakładania różu czy bronzera. Jest cieńszy, ścięty i można nim najpierw narysować tak jakby kreskę, a potem ją rozetrzeć i wtedy naprawdę nie da się przesadzić. Oczywiście jeszcze trzeba nakładać produkt z umiarem.

tartaletka

Dokładnie, odpowiednim pędzlem sobie poradzisz. W Naturze masz fajne pędzle do różu Natura Accessories, poniżej 20 zł, a jakość naprawdę bardzo fajna :) A co do samego różu, to przecież są różne odcienie, chłodniejsze, cieplejsze, bardziej brzoskwiniowe, wybierz taki, który pasuje do Twojej cery i typu urody.

szalonailona

moze obejrzyj jakies tutoriale- tak bedzie ci najlepiej sie nauczyc :)