kosmetyki wg. Receptury Babuszki Agafii

luna1

Czy słyszałyście o naturalnych kosmetykach rosyjskich wg. receptury Babuszki Agafii? Od znajomej dowiedziałam się że są to kosmetyki czysto ekologiczne na bazie naturalnych składników. Czy znacie może te kosmetyki, jestem ciekawa ich skuteczności

urszulan7

pierwsze słyszę

anka8661

nigdy nie słyszałam o tym

evelyn1203

oglądałam o nich filmiki na YouTube i czytałam na różnych blogach. Niestety nie widziałam ich w drogeriach, trzeba je zamawiać.

grincz01

Ja słyszałam tylko o kosmetykach"pani Walewska"czy jakoś tak.

evelyn1203

Pani Walewska to są polskie kosmetyki, nasze babcie jeszcze ich używały. O ile się nie mylę pani Walewska była jakąś kochanką Napoleona, kiedyś słyszałam o tym w radiu. Kosmetyki babuszki Agafii są kosmetykami rosyjskimi, w których skład wchodzą jakieś zielarskie receptury

Kolorowa

Ja też nie słyszałam, ale nasze polskie też jest dobre, np. kosmetyki z apteczki babuni, firmy Joanna ;-)

ilonaK

Ja też pierwsze słyszę , popieram doceńmy te nasze rodzime produkty . Można wynaleźć u nas sporo godnych uwagi naturalnych kosmetykow.

Irmina79738

Ja również nigdy wcześniej nie słyszałam o tych kosmetykach

Julitta

nie, ja też nie słyszałam

cialkozieleni

tak słyszałam o kosmetykach ,, babuszki", przywiozłam sobie 3 lata temu z Litwy, to był rodzaj ziołowego peelingu do twarzy, pachniał słodko chyba malinami, miał różowy kolor i dostałam go w normalnym supermarkecie, niedrogi. Poleciłabym.

evelyn1203

szkoda, że te kosmetyki są tak słabo dostępne w Polsce. U nas promuje się niestety głownie niemeickie, francuskie i inne kosmetyki Europy Zachodniej. Jestem pewna, że nasi wschodni sąsiedzi też mają ciekawe kosmetyki do zaoferowania

luna1

pytam o te kosmetyki bo znajoma bardzo je chwaliła, kupiła w sklepie internetowym , sama też bym je wypróbowała bo są na bazie naturalnych składników

dalijah

Nie tylko słyszałam ale i używam. Babuszka Agafia ma przyzwoite roślinne składy i niskie ceny ale jeżeli chodzi o kosmetyki zza wschodnie granicy polecam markę Planeta Organica (szczególnie szampony - dużo olejków, brak SLS-u, cudne zapachy) i Natura Siberica (szczególnie linię z rokitnikiem). Z Agafii miałam Serum do twarzy, do 35 lat (w porządku, nawilża i tonizuje), Drożdżową maskę do włosów (dobra, ładnie pachnie), Szampon (super) i Tonik do włosów (podobny do wcierek Farmony). Faktycznie, problemem może być dostępność ale z tego co wiem jest juz kilka e-sklepów specjalizujących się w sprzedaży rosyjskich kosmetyków więc nie powinnaś mieć problemu z ich kupnem.

marjories

Trafiłam na nie kilka razy w internecie, ale sama ich nie używałam. Coraz głośniej jest o kosmetykach ze wschodu i co ciekawe, te, o których u nas słychać to praktycznie same naturalne na bazie różnych ziół, także pewnie warto się tym zainteresować. Ja mam obecnie kilka kosmetyków z północno-wchodnich obszarów, a konkretnie z Estonii (firma Joik - kosmetyki z naturalnych składników, a do tego wytwarzane ręcznie)) i już się bardzo z nimi zaprzyjaźniłam, szczególnie z nietypowym balsamem w sztyfcie:)

Gosia92

Ja słyszalam o tych produktach dużo dobrego i sama zastanawiam się nad kupnem Drożdżowej maski do włosów :)

Irmina79738

Ja też chętnie się nim zainteresuję bo mają naturalny skład :-)

evelyn1203

fajnie wiedzieć, że wschodznie kosmetyki stają się coraz bardziej modne, mam nadzieję, że niedługo zagoszczą w naszych sklepach

al333

Miałam 3 kosmetyki od 'Babuszki' :) Lotion na wypadanie włosów, balsam wzmacniający do włosów oraz maseczkę drożdżową. Wszystkie kosmetyki dobrze się u mnie sprawowały. Przede wszystkim polecam balsam wzmacniający - dawno nie miałam tak błyszczących i nawilżonych włosów!

luna1

mam właśnie zamiar kupić ten balsam do włosów, jestem tylko ciekawa czy ładnie pachnie

DamaSerce

One są ekstra:) U mnie już od pewnego czasu królują, aczkolwiek rzeczywiście stacjonarnie ciężej je dostać, bo są to jednak produkty niskomarżowe, po prostu zbyt tanie by prowadziły je często sklepy. A w internecie koszty są dużo niższe, więc nie dziwota, że takie sklepiki jak naturabazar.pl robią furorę je sprzedając.

agatamak

Babuszka Agafia - nie słyszałam, ale poczytam :) Dzięki! Zawsze się można czegoś nowego dowiedzieć :)

Wiktoria2S

Miałam maskę do włosów z babuszki Agafii oraz serum do twarzy też z Agafii, ale zraziła mnie słaba dostępność tych kosmetyków (w moim mieście tylko internet) oraz przeciętna skuteczność. Zarówno serum, jak i maska były po prostu poprawne, nie zachwyciły i raczej nie kupię ponownie.

OlkaFros

Slyszalam, uzywam i moge goraco polecic, zwlaszcza maja swietne mydla, polecam :)

Katarzyna11

Ja słyszałam o tych kosmetykach, ale sama ich nie używałam... Które możecie polecić? Może coś z maseczek do twarzy, ostatnio mam dość problematyczną cerę...

martynalo

ja mam 2 maski, szampon i balsam do włosów pobudzajacy wzrost. Kosmetyki sa ok szału nie ma ale za taka cene mozna od czasu do czasu uzyć;)

fidejka

siostra mojego chłopaka używa, ale nie stosowałam ;) ona chyba je lubi

mercy

https://www.google.pl/

mercy

https://www.google.pl/

mercy

[url]https://www.google.pl/[/url]

piottruusss

No dokładnie, szału nie robią, ale nie codziennie się je kupuje to można zaszaleć ;)

Wiktoria2S

Miałam maskę do włosów i szampon oraz balsam do ciała, ale były takie sobie, na pewno nie warte tego aby ich szukać po całym mieście, bo u mnie było bardzo trudno je dostać. Osobiście lubię kosmetyki o naturalnym składzie, ale wolę np. wegańskie masła do ciała od Bielendy - Vegan Friendly, które można bez problemu dostać w każdym rossmannie.

mateoo4ds

No ja z nieznanych wolę nie korzystać, szkoda pieniędzy.

koziczka

Od kilku miesięcy mamy fajną aptekę na osiedlu, która coraz bardziej powiększa swój asortyment. Od niedawna pokazała się seria B. Agafi- szampony, odżywki, maski, mydła. Ja kupiłam szampon p/wypadaniom włosów i odżywkę hamującą wypadanie włosów. Nie wiem dlaczego (zażywam witaminy i tran) a włosy dość mocno wypadały, dlatego postanowiłam spróbować - zwłaszcza, że za nieduże pieniądze. Szampon ładnie się pieni i ma ładny, delikatnie ziołowy zapach. Odżywka ..hmmm. śmierdzi takim stęchłym sianem ( na szczęście zapach nie utrzymuje się długo na włosach). Po miesiącu stosowania ( myję włosy co 2-3dni) zaobserwowałam, że daje efekty! Najpierw miałam wrażenie, że włosów wypadniętych jest mniej, jednakże na chwilę obecną jest ich kilka na szczotce, czy przy ich myciu! Osobiście polecam!

viola

Jak dla mnie bardzo dobre kosmetyki, niestety dostępne tylko w lepszych sklepach zielarskich.Stosuję od jakiegoś czasu dwie maski do twarzy. Jedna to głęboko oczyszczająca maseczka z glinką niebieską a druga tonizująca, daurska. W moim przypadku przy cerze tłustej/mieszanej i jednocześnie alergicznej się sprawdziły. Przy regularnym stosowaniu widać efekty. Napewno wypróbuje inne produkty.

pentox

Miałam szampon i odżywkę... totalnie nie podeszły moim włosom. Na pewno nie wrócę do tych kosmetyków, ale radzę najpierw samemu wypróbować :)