Lakiery do paznokci

grincz01

Neonowe kolory znów powróciły.Ponownie goszczą na paznokciach neonowe lakiery.Ponadto kobiety kupują ubrania w neonowych kolorach. Osobiście kupiłam tylko dwa neonowe lakiery do paznokci zielony i różowy Deni Carte.Neonowe ubrania jakoś mnie nie kuszą. Jak jest z wami?Kupujecie neonowe lakiery do paznokci czy może jednak wolicie ubrania?

cialkozieleni

uwielbiam neonowe kolorki!

weronkaa84

Ja siebie kompletnie nie widzę w neonowych ubraniach, dziwnie bym się czuła:) wolę jednak bardziej spokojne, stonowane kolory. Ale neonowy lakier do paznokci, jak najbardziej tak :) Może fajnie kontrastować z ubraniami w stonowanych barwach:) Jakoś nie wyobrażam sobie siebie w neonowych stroju i z neonowymi paznokciami- chyba czułabym si,e jak żarówka. Choć u nastolatek takie połączenie może fajnie wyglądać :)

juuuhu

A ja uwielniam neonowe dodatki - pasek, kolczyk, bransoletka, buty torebka - coś w ten deseń. :) oczywiścnie nie żeby przesadzić i nie wyglądać kiczowato. :) Ostatnio kupiłam przepiękne różowe szpilki - muszę przyznać, że w stonowanej stylizacji wyglądają niezamowicie. :) Choć musz ę przyznać, że widząc ostatnio na plaży jak co druga laska miała neonowe spodenki stwierdzam, że nie jestem az tak pewna siebnie, że odważyłabym się na zakupienie takowego :)

koziczka

To zależy. Nie wszystkie neonowe kolory mi się podobają, bardziej wolę po prostu "soczyste", wyraźne. Mam sukienkę zieloną i prawie neonową żółtą spódniczkę, chabrowe rybaczki... Jak tak myślę, to raczej ubrania niż kosmetyki:)

niebieska

Neonowe kolory hmmmm... nosiłam w podstawówce :D Do tej pory pamiętam moją megamodną spódniczkę w neonowym zielonym kolorze :) Natomiast na paznokciach czasem mam ochotę takie ponosić (latem) i raczej tylko tam :) Nie mam nic przeciwko jeśli ktoś się dobrze czuje w tych kolorach i je nosi, po prostu do mnie nie pasują.

niebieska

A kolory lakierów neon mam: żółty, zielony, różowy. Czasem maluję, ale raczej rzadko.

martus2833

Do mnie neonowe kolory nie pasuja w ogole. Nie mam ani takich ubran ani kosmetykow.

cialkozieleni

nawet udało mi się namówić swoją mamę na małe szaleństwo- kupiłyśmy w Naturze lakier z serii Sally Hansen xtreme wear nr 110 i przyznam, że jest coś w tym kolorku takiego, że od samego gapienia się w tę wyjatkową zieleń -akurat taką wybrałyśmy- Green with envy- ma się wrażenie spędzania czasu w otoczeniu tropików wśród bujnej i świeżej, soczystej jak kiwi zieleni- jakiś radosny jest ten lakier :D

weronkaa84

Ciałkozieleni daj znać, czy jesteście zadowolonez tego lakieru:) Bo ja osobiście mam do Sally Hansen sporo zastrzeżeń :)

koziczka

Lakiery S.H. Są trochę kosztowne, w promocyjnych cenach- bardziej przystępne. Kilkakrotnie kupiłam lakier (często pokazującą się nowość), miałam też odżywkę wzmacniającą- jak do tej pory zawsze mnie zadowalały. Nie mogę mieć do nich zastrzeżeń, bo: ładnie się rozprowadzają, dość szybko schną, no i są wytrzymałe na kilka dni (nawet do tygodnia).

juuuhu

@koziczka - lakiery Sally Hansen mają również to do siebie, że nie zazysychają tak szybko, jak inne marki. Ja mam dwa lakiery i odżywkę już prawie rok i nic się z nimi nie dzieje :)

weronkaa84

Odnośnie cen, to te lakiery można kupić w bardzo przystępnej cenie w drogerii ezebra :) Ja używałam lakieru Sally Hansen w pisaku i nie byłam zadowolona. Fakt, zasychał błyskawicznie, ale robił mazy, prześwity, a nakładając drugą warstwę, to te prześwity zamiast się skrywać, to jeszcze bardziej się uwidaczniały. I kolejna rzecz, z której byłam niezadowolona, to to, że lakier po kilku godzinach najzwyczajniej w świecie ścierał. Nie odpryskiwał, ale się ścierał :)

Klio69

Mi się marzą neonowe szpilki:) mam nadzieję, że w najbliższym czasie zrealizuję swoje marzenie. A co do lakierów to raz mi się zdarzyło mieć pomarańczowy neon po wizycie u kosmetyczki.

koziczka

Nie miałam lakieru w pisaku! Nie wiedziałam, że takie w ogóle są! I to prawda Juuuhu, tak szybko, to nie zasychają :)

weronkaa84

Zatem ten w pisaku zdecydowanie odradzam :)

niebieska

Weronka dziwne... na swoim blogu wyraźnie polecasz ten lakier w pisaku i wyrażasz zachwyt. O co tu chodzi??

weronkaa84

No właśnie, chodzi o to, że ten lakier dostałam do przetestowania od drogerii ezebra. Od jego otrzymania miałam dość krótki czas na jego zrecenzowanie na blogu(chyba dwa tygodnie, nie pamiętam już dokładnie) . I początkowo ten lakier spisywał się bardzo dobrze. Stąd moja pozytywna opinia. Po jakimś miesiącu jego stosowania zaczęły się te rewelacje o których napisałam poniżej :( Nie wiem co się zrobiło z tym lakierem, nie zmienił swojej konsystencji, a mimo to jego użytkowanie zrobiło się beznadziejne.

weronkaa84

Dzięki, że zwróciłaś mi na to uwagę, muszę zaktualizować tą recenzję i dopisać do niej, co się zrobiło z tym lakierem po miesiącu użytkowania :)

niebieska

Nie ma za co :) Zdziwiłam się tylko, że takie skrajne opinie ma jedna osoba :) Ja chętnie bym wypróbowała taki lakier, może kiedyś się zaopatrzę.

cialkozieleni

kurczę nie sądziłam ,że Sally Hansen w ogóle miała lakiery w pisaku, ja pewnie pierwsza wypróbowałabym ,bo lubię takie nowości -jak np. puder do paznokci z essence- niezła, a całkiem dobra rzecz, jesli ktoś lubi mieć ,,aksamit" na paznokciach /trochę jakby filc?/ mam od tygodnia paznokcie wymalowane tym zielony lakierem , na który się zrzuciłyśmy z mamą sprawiedliwie, bo 15 zł kosztował i razem z wzorkami nienagannie się trzyma , a jest to już 5 dzień obnoszenia się mojego z wzorkami ,,ale dżungla" :D dodam, że pomalowałam 2 razy, aby nie było prześwitów, na pewno nie zasycha ani gorzej ani lepiej niż lakiery z Eveline, chyba że my nie zauważyłyśmy ...Zieleń jest intensywna jsak była na początku , tak i w 5 dniu, uszczerbki w stopniu niewielkim obserwuję na końcówkach trzech paznokci. Oczywiście trwałośc z pewnością przedłuża nabłyszczacz z wysychaczem. Reasumując, o ja bym tę radosną zieleń Wam poleciła- green with envy 110 -może sąsiadki zzielenieją z zazdrości?

cialkozieleni

Jeśli chcecie zobaczyć lakierową ,,dżunglę na wesoło" zapraszam do linka- jeśli polubicie to nas z mamą ucieszycie- dziękujemy;D https://www.facebook.com/photo.php?fbid=339122572920479&set=p.339122572920479&type=1&theater

martus2833

Cialkozieleni zazdroszczę zdolności i cierpliwości w zdobieniu pazurków :)

weronkaa84

Niebieska, wcale Ci się nie dziwię, bo to faktycznie wygląda tak, jakbym miała dwie sprzeczne opinie :D Roztrzepana jestem i już, po niedzieli, sklecę sprostowanie w tamtejszej recenzji :) Ja początkowo też miałam ochotę wypróbować kolejne z tych w pisaku, bo paletę kolorów mają ciekawą i użytkowanie dzięki pisakowi jest bardzo wygodne- nie ma ryzyka, że coś się wyleje, bo mi już z tymi lakierami w butelce się zdarzyło dywan zalać :D I tak nie śmierdzą :) Ale jak potem ten lakier stracił na jakości, to trochę szkoda mi było kasy, że znów użyję kilka razy, a historia się powtórzy i lakier znów będzie robił prześwity . Z drugiej jednak strony trochę mnie korci znów po niego sięgnąć, chociażby po to, żeby sprawdzić, czy następny też tak się będzie zachowywał czy tylko tamten egzemplarz okazał się felerny :) Już zdarzyło mi się , że miałam dwa lakiery z jednej firmy ( chyba Safari) i jeden kolor był do bani- długo zasychał, zaraz odpryskiwał, a ten drugi był super:)

weronkaa84

Cialkozieleni wygląda na to, że ten xtreme jest jakościowo lepszy od tego w pisaku i warto wydać na niego te 15 zł. Pazurki super- podziwiam i zazdroszczę i cierpliwości i precyzji :) Like ode mnie już macie ;)

cialkozieleni

Dziewczyny, bardzo dziękujemy Wam za lajki, głupio tak mieć ,,0", i cieszymy się, że nasze zdobnicze wysiłki spodobały się Wam choć troszkę, to miłe:))

weronkaa84

Chciałabym umieć tak ozdabiać pazurki:) Ale brak mi talentu i co najważniejsze cierpliwości:)

juuuhu

@cialkozieleni- ależ się nadziubałaś! Ale efekt piorunujący :) Zazdroszczę :) Ja mam takie paznokcie, że choćbym niewiadomo jak pomalowała, jeden czy kilka kolorów, z utwardzaczem, czy bez, zawsze po 1-2 dniach mi odprysknie... :(

niebieska

A mnie zastanawia ile czasu trzeba malować takie dzieła?? I mieć do tego mnóstwo cierpliwości :D

koziczka

Podobają mi się fantastyczne wzorki na paznokciach, nieraz to po prostu sztuka. Niestety, sama nie potrafię, jednak przede wszystkim też nie mam cierpliwości:(

cialkozieleni

nie skłamię, że 1,5 godziny dziubdziałyśmy sobie, bo igłą się rozciąga wzorki- najzabawniej było ,kiedy te małe metalowe kuleczki rozbiegały się we wszystkie strony- mama jest dalekowidzem i nie widzi za dobrze z bliska- ubaw po pachy przy takiej pracy zespołowej gwarantowany :D oj cierpliwości to trzeba do tego, mam tylko nadzieję, że nie wypadły nasze/moje pazurki najcieniej- poziom był wysoki zmagań- uwielbiam kolorowe ozdoby i serce by mi pękło, gdybym odmówiła sobie amatorskiego zdobienia z Sally Hansen- nawet nie macie pojęcia jak się ucieszyłyśmy z Waszych komentarzy- jesteście CUDOWNE :)))

juuuhu

@Cialkozieleni - jeśli mogę doradzić, to przy wpisie na fb podaj jakich lakierów SH użyłaś,aby się do tego nie doczepili (nawet w komentarzu możesz dodać). Moim zdaniem masz spore szanse na wygraną i życzę Ci jej z całego serca.! :)

weronkaa84

Cialkozieleni, nie powiedziałabym, żeby to były amatorskie zdobienia :) Juuuhu- u mnie też niestety żaden lakier nie utrzyma się dłużej niż 3 dni. może to nie tyle już chodzi o rodzaj moich paznokci a bardziej o codzienne czynności, które wykonuję :)

martus2833

Jeszcze dwa głosy od moich koleżanek :)

cialkozieleni

Weronka, Martus, Juuuhu- nigdy nie sądziłam, że tyle ciepłych słów ,, usłyszę" od osób, które poznałam na Esentii, która jest przecież wirtualną przestrzenią, to jest niesamowite!!!Jeszcze kilka miesięcy temu nie było mnie tu, nie myślałam nawet , że poznanie Was zainspiruje mnie do pisania :) założyłam nawet mamie fanpejdża i wrzucamy na niego, co tam mamy- a coś się zawsze znajdzie - jestem fanką paznokci i 10 lat temu w Rzeszowie odbyłam weekendowy kurs przedłużania tipsów i wykręcania igłą wzorków- to był powód głowny, dla którego wysiliłam się zrobić ten kurs, od tego czasu minęło tyyyle lat...prywatnie nie mam nic wspólnego z paznokciami /hobby dla amatorki/ chyba, że jakaś koleżanka idzie na wesele albo Sylwestra ;) mimo niewygranej ,Wasze słowa są najpiękniejszą moją nagrodą- DZIĘKUJĘ :D

weronkaa84

Cialkozieleni nie ma za co:) Mimo, że jestem tutaj od niedawna, to bardzo mi się spodobało :) Jest fajna atmosfera, aż chce się tutaj zaglądać. Moim zdaniem warto być dla siebie miłym i uprzejmym również w świecie wirtualnym:) Na co dzień pewnie każda z nas spotyka się z przerażającym chamstwem, więc dobrze, że choć tutaj można odetchnąć i miło spędzić czas :) I pogadać na tematy ważne lub mniej ważne, ale w miłej atmosferze:)

Rudzielec

jakie kolory teraz sa modne? Nadal neony na lato goruja? zolcie? zielenie?

Wiktoria2S

Chyba neonowe kolory, zarówno na paznokciach jak i w ubraniach chyba już nie są tak modne jak parę lat temu. W ubraniach raczej królują teraz pastele.