Makijaż permanentny

fiona45

Czy ktoś z was wykonywał makijaż permanentny? Myślę nad takim, miałabym więcej czasu na inne rzeczy niż malowanie, bo wystarczyło by tylko ładnie poprawić. Oglądałam realizacje na: https://www.facebook.com/pg/makeup.makijaz.permanentny.warszawa Pani ta przyjmuje w Warszawie na ul. Wilczej 32 i z tego co widać, podchodzi do tematu z pasją. Może warto by było wybrać się.

Aniula899

Hej, mam zrobiony makijaz permanentny brwi przez panią Dominikę, o której salon własnie pytasz. Polecam zarówno wykonanie takiego zabiegu, jak i sam gabinet. To racja- rano jest święty spokój z makijażem i na luzie można wyjśc z domu. A pani Dominika faktycznie podchodzi z ogromną pasją do swojej pracy i efekty są mega- mnie przekonało to, że skończyła ASP i wszystko wykonuje ze staranną dokładnością, ma poczucie estetyki- miałam pewnośc, że oddaję swoje brwi w dobre ręce. Teraz na swoim FP organizuje konkurs, w którym można wygrać zabieg makijażu permanentnego- może się skusisz :)

gumis91

Dziewczyny, a co robilyscie u p. Dominiki? Ja ten salon równiez polecam, bo zdecydowalam się u niej na brwi, które wyglądają bajecznie. A teraz przyszła chyba pora na kreski. Nie za bardzo mam smykałkę do malowania powiek a z tego co widzialam, pani Dominika rownież i kreski robi cudne :)

szalonailona

Jestem świeżo po zabiegu ust w Jest Pięknie. Też polecam... Po zabiegu usta mają wyraźnie zaznaczony kontur, dzięki czemu ładniej młodziej się prezentują. Barwnik ma naturalny kolor- wargi mają zdrową barwę. Ślicznie to wygląda. Myśle, że pomadek nie będe już używac, bo zadna nie da mi tak ladnego efektu, jaki mam po zabiegu u Dominiki.

Wiktoria2S

Makijaż permanentny na pewno jest fajnym rozwiązaniem pod warunkiem, że wykonuje go doświadczona osoba. Na pewno w ogólym rozrachunku zaoszczędza się mnóstwo czasu np. rano na wykonanie makijażu.