Perfumy w kremie

Klio69

Moje drogie, czy używacie perfumowanych balsamów? Które mają na celu podtrzymanie zapachu perfum. Czy może uważacie, że taka forma nie podtrzymuje zapachu?

OktawiaB

ja jakoś nie mam przekonania do takich balsamów, używam balsamów, które zapewniają pielęgnację skóry suchej, nie patrzę czy są perfumowane :)

koziczka

Uważam, że taki balsam podtrzymuje zapach perfum! Generalnie tylko raz miałam komplet kosmetyków z Hugo Boss "NUIT": żel pod prysznic, balsam no i perfum. Coś rewelacyjnego! Wszystko w 1 nucie zapachowej sprawia, że całe ciało ładnie pachnie i nie ma tu mieszanki zapachów różnorodnych. Kosmetyki były w wersji mini, więc oszczędnie używałam tylko na "wielkie wyjście". Obecnie (już to gdzieś pisałam) zawsze kupuję 1 balsam bezzapachowy (albo o bardzo delikatnie kremowej nucie) i na wyciśnięty na dłoń balsam daję kilka kropli/ psiknięć perfum i tym się kremuję. Ciało delikatnie pachnie, zaś dodatkowo naniesiony na strategiczne miejsca zapach perfum to potęguje i długo się utrzymuje. Oczywiście, że nie stosuję tego triku na co dzień, ale gdy mam ku temu powody;)

Klio69

Bardzo ciekawy patent z tym naturalnym balsamem i kilkoma kroplami perfum, musze koniecznie wypróbować :)

luna1

uważam że takie zestawy bardzo się sprawdzają szczególnie latem, ja miałam wodę Playboy i mleczko do ciała o tym samym zapachu, ciało było świetnie nawilżone, poza tym zapachy się "nie mieszały" to doskonały sposób na jednorodny piękny zapach całego ciała

martus2833

Ja dostałam niedawno kilka próbek z Payboy'a. Przyznaję, że balsam rzeczywiście intensywnie pachnie ale dla mnie zbyt słabo nawilża.

anka8661

Lubię czasem, szczególnie przed wyjściem takiego balsamu użyć. Jednak w celach zapachowych, bo pielęgnacyjnie one mało działają.

urszulan7

balsamy Payboy'a są dość fajne i ładnie pachną innych godnych polecenia nie znam

Klio69

Odkąd pamiętam sceptycznie podchodziłam do marki Playboy o tego co ma do zaoferowania pod względem kosmetyków..aczkolwiek w tym wątku ta nazwa przewija się dość często. Może warto zaryzykować i wypróbować :)

niebieska

Mam jeden zestaw tego typu z Avon: woda perfumowana, balsam do ciała i dezodorant. Ogólnie jeśli chodzi o zapach to użycie balsamu i perfum o tej samej nucie zapachowej potęguje zapach, wydłuża jego trwałość itp. Natomiast sam balsam jest raczej marnej jakości: nie nawilża, nie odżywia, jedynie pachnie. Producent zdecydowanie postawił w tym zestawie tylko i wyłącznie na zapach... Z tego powodu raczej rzadko go używam, zalega więc na półce i tyle...

martus2833

Kilka moich znajomych załapało się na kampanię Playboy w Streetcom, dlatego miałam okazję używać ten balsam. Generalnie jednak nie polecam go. Sama na pewno nie kupię ani balsamu ani wody toaletowej. Mój mąż miał kiedyś żel pod prysznic tej marki. Pamiętam, że był bardzo wodnisty. Ale jestem chyba uprzedzona to tej firmy, zraziły mnie reklamy. Nie trafiają w mój gust, źle się kojarzą.

luna1

Martus rozumiem Twoje uprzedzenia, ja taki zestaw dostałam, był w różowym kolorze i przyznam ze zapach mi się podobał, nie mam jakiś specjalnych uprzedzeń jeśli chodzi o reklamę tego produktu, uważam ją za idiotyczną co nie znaczy że sam kosmetyk ma na tym cierpieć

safarii

Jeszcze to produkuja? Mialam kiedys z Avonu i chyba 2 razy uzylam i mamie oddalam, nie podpasowalo mi wcale...

Wiktoria2S

Używam balsamów/maseł do ciała w zależności od kondycji i potrzeb skóry. Perfumowane balsamy wg mnie tylko pachną, może troszeczkę nawilżają, ale cudów nie robią, są tylko eleganckim gadżetem uzupełniającym daną linię zapachową.