przesuszone włosy

Czarownica

Dziewczyny pomocy! Mamy lato, a co za tym idzie nasze włosy są wystawione na działanie słońca. Z tego powodu moje włosy są strasznie przesuszone łamliwe i do tego bardzo się puszą. Powiem jeszcze, że na początku lata je rozjaśniałam. Co robicie, aby zapobiec takiemu stanowi?

koziczka

Kupuję szampony i odżywki nawilżające. Obecnie mam z Nivea i jestem bardzo zadowolona:) Nawet włosy przestały mi wypadać!

grincz01

Moim włosom nivea i dove niestety nie służą.Na dodatek biorę leki przez które włosy wypadają mi garściami:-\ .Na szczęście mam dość gęste włosy. Dużo kobiet chwali maski do włosów biovax.Można kupić saszetki żeby sprawdzić która z maseczek biovax korzystnie wpływa na włosy.

cialkozieleni

kupiłam w tym miesiącu takie serum z garniera na rozdwajające się końcówki włosów, efekt jak po laminowaniu, włosy się błyszczą i ładnie układają, pachną owocowo:)

juuuhu

Grincz, ja uwielbiam biovax. :) i polecam wszystkim serdecznie spróbować chociaż próbkę

martus2833

Koniecznie muszę wypróbować maskę Biovax, ciągle czytam o tej firmie super opinie. Wypadające włosy to też mój wielki problem, nie pomagają suplementy ani kosmetyki.

cialkozieleni

Biovax zawiera organiczne woski?

evelyn1203

Oleje, oleje i jeszcze raz oleje do włosów. Wspaniale nawilżają, odżywiają i nadają włosom blasku. Ja stosuje arganowy, ale polecam też inne, np : kokosowy brzoskwiniowy, avocado. Słyszałam wiele dobrego o oleju kokosowym do włosów firmy Dabur Vatika.

OktawiaB

Evelyn1203 - dokładnie ja też stosuję olej arganowy oraz rzadziej kokosowy :)

Irmina79738

Ja stawiam na naturalne oleje organiczne bez żadnych zbędnych dodatków.

luna1

od jakiegoś czasu stosuję maseczkę do włosów z olejkiem arganowym firmy Eveline, kupiłam to wielgachne pudło chyba w Biedronce, świetnie się sprawdza właśnie przy suchych i łamliwych włosach

Irmina79738

Polecam z czystym sumieniem odżywkę do włosów Joanny za zaledwie 4 zł/200ml, z miodem i cytryną z serii Naturia :-) Producent zaleca spłukanie tej odżywki, ale ja czasami tego nie robię i w ten sposób mam mega nawilżone i odżywione włosy następnego dnia :-)

Rudzielec

olej kokosowy :D dobry naprawde na wszystko :)

Wiktoria2S

Olejowanie na godzinę, dwie przed myciem włosów odpowiednim do rodzaju włosów olejem - kokosowym lub arganowym.

Wiktoria2S

Dobry jest też olejek tropikalny: odżywczy lub tropikalny od Bielendy. Jest w wygodnej formie sprayu i dobrze nawilża włosy, zapobiega ich puszeniu, ułatwia rozczesywanie i scala rozdwojone końcówki. Używam go co drugie lub trzecie mycie włosów, aby ich nie obciążyć.

trefgis333

Ja stosuje zawsze odżywki po myciu i nie mam problemów

szalonailona

Mam taką specjalną maseczkę z olejem arganowym- Thermoliss z INOAR. Jest przeznaczona do przesuszonych włosów- czy to od słońca czy to od suszarki/ prostownicy/lokówki. Mi bardzo pomaga, bo czasem używam lokówki i potem z włosów robi się siano. A ta maseczka dobrze zabezpiecza włosy przed wysokimi temperaturami a przy okazji zostawia sliczny zapach na wloskach :)