Sprawdzony krem do rąk.

weronkaa84

Dziewczyny, mam prośbę do Was. Teściowa wymyśliła sobie, że chce krem do rąk, który przede wszystkim dawałby błyskawiczne wygładzenie skóry, dobrze nawilżał i najlepiej, żeby skóra rąk wyglądała po nim młodziej :) Ja nie mam pojęcia, jaki krem może mieć takie właśnie działanie, bo odmładzających póki co nie używam :) Wiadomo, że producenci na opakowaniach dużo obiecują, a często mija się to z rzeczywistością. Mogłybyście polecić jakiś dobry krem?Zależy mi, aby był sprawdzony, może być droższy, i najlepiej, aby był łatwo dostępny stacjonarnie, np. w Rossmannie. Będę z góry wdzięczna :)

morsik12

W sumie to ciężko doradzić, gdyż teściowej może np. zapach nie odpowiadać...albo coś innego jeszcze.Ale tak na poważnie to ostatnio używam kilku kremików do rąk...i takie średnie są, chociaż nawilżają fajnie, z drugiej strony długo się wchłania, np. krem z Eveline taki w zielonym opakowaniu Extra soft SOS. Z iwostinu miałam fajny i z Oriflame ostatnio też ciekawy oraz z Yves Rocher / brązowe opakowanie/. Według mnie kremy do rąk podobnie działają, tzn poprawiają stan skóry rąk, lecz na chwilę raczej.Dobre i to :)

weronkaa84

Jeśli chodzi o zapach, to ona raczej wybredna nie jest i właściwe każdy toleruje, no chyba, że krem pachniałby kilkudniowymi skarpetkami, to może by marudziła :D No jak ona coś wymyśli, to naprawdę... i jeszcze masz jej taki znaleźć i kupić :D Ciekawe, czy Garnier miałby coś o podobnym działaniu .

koziczka

Oj, jest tyle kremów do rąk, aż trudno powiedzieć, który lepszy:) Ja często kupuję kremy, często zmieniam (bo promocja tego, bo tamtego jeszcze nie miałam..;) ). Gdybym miała doradzić, to kremy Eveline są dobre a nie drogie. Chociaż, powiem szczerze, że bardzo często wracam do Kamill, ale do tego w pojemniczku. Dziła błyskawicznie, nawilża, wygładza, pozostawia cieniutką warstwę, która chroni a przy tym przyjemnie pachnie ziółkami :)

Gosia92

Ja polecam ten kremik http://esentia.pl/p/isana-krem-do-rak-intensywna-pielegnacja-5-urea/ . Niedrogi, a bardzo dobry. Fajnie nawilża, wygładza i pielęgnuje skórę dłoni. Myślę, że warto go wypróbować. Ja już miałam kilka opakowań i nadal chętnie do niego wracam. :)

evelyn1203

Ja na chwilę obecną używam czterech kremów do rąk i wszytskie są naprawdę bardzo fajne i mogę je polecić z czystym sumieniem. 1. Jednym z nich jest: http://esentia.pl/p/kamill-krem-do-rak-i-paznokci-classic/- bardzo dobry i gęsty kremik. Świetnie nawilża i bardzo dobrze się wchłania. ma zbitą konststencję, ale nie pozostawia grubego filtra na dłoniach. 2. Następnym, którego mam w torebce jest krem do rąk firmy Eveline z olejkiem arganowym " SOS odmładzajacy krem- maska do rąk i paznokci"- równiez bardzo fajny kremik. Ma bardzo przyjemny słodki ciasteczkowy zapach i bardzo fajnie nawilża. 3. Trzecim jest krem firmy Cztery Pory Roku http://esentia.pl/p/cztery-pory-roku-krem-do-rak-i-paznokci-glicerynowy-z-ekstraktem-z-kwiatow-wisni-japonskiej/- krem ten ma już lzejszą formułę, nie nawilża tak bardzo jak dwa wcześniej wymienione, ale jest również bardzo fajny i ma śliczny intensywny kwiatowy zapach. 4. Ostatnim jest bardzo lekki, ale przepięknie i luksusowo pachnący krem firmy Ziaja: http://esentia.pl/p/ziaja-krem-do-rak-z-proteinami-kaszmiru-i-maslem-shea/- Jest to chyba mój numer jeden wśrod zapachów kremu do rąk.

morsik12

Miała jakiś czas temu z Garniera ten w czerwonym opakowaniu i nawet fajnie działał i ładnie pachniał :)

Irmina79738

Ja polecam z czystym sumieniem krem do rąk z masłem shea marki L`occitane, salony L`occitane są w każdym większym centrum handlowym :-). Ten krem to hit tej markijest sprzedawany co 5 minut na całym świecie :-) Wspaniale odżywia,nawilża i chroni skórę rąk przed szkodliwym działaniem środowiska. Jest doskonałym rozwiązaniem dla problematycznej skóry rąk, nie jest tani 150 ml kosztuje ok 90 zł ale jest mega wydajny,a jego stosowanie przyniesie zamierzony efekt :-). Są też inne warianty zapachowe gdyby ten klasyczny zapach komuś nie odpowiadał,ale jeszcze się z tym nie spotkałam :-).

morsik12

Irmina...faktycznie cenowo nie jest zachętą do kupna ten krem ;) Ja tak szczerze powiedziawszy nie wydałabym tyle pieniążków na krem do rąk .Chociaż wierzę,że może być dobry.

weronkaa84

No teściowa to wiem, że 90 zł nie wydałaby na krem do rąk:) A i do większej galerii handlowej, to mamy 70 km :) Dzięki za wszelkie rady, przekażę sugestie teściowej :)

morsik12

Na pewno coś razem fajnego wybierzecie :)

feromona

ja lubię kremy do rąk Kamil rumiankowy, ładnie pachnie i dobrze nawilża

paulinka89

floslek ma bardzo dobre kremy do pielęgnacji skóry rąk i paznokci, zwłaszcza jesienią się sprawdza

kulka

Ja kupuję z Mixa, są teraz promocje w rosku, więc ok 15 zł można kupić tubkę http://www.mixa.pl/produkty/cialo/25-lipidowy-krem-do-rak, całkiem dobrze nawilża, ja przeważnie kremuję się na noc, bo w dzień nie chcę zostawiać śladów :)

ludwika

Ja uzywam kremu z Mixa. Od niedawna przerzuciłam się na tą markę i jestem mega zadowolona. Oprócz tego jesli chce miec uczucie mocnego nawilżenia to kup jej jakiś olejek np arganowy. Sprawdza sie zarowno do skóry jak i do wlosow :)

Irmina

Ja z rękami mam najgorszy problem zimą. w lato jeszcze jakoś dało się przeżyć. Ale zimą tak strasznie pękają i pieką, że wytrzymać się nie da. Ukojenie przyniosło mi Regenerum do rąk. Chociaż i ten do paznokci też mi służy.

Walentina

A ja po Regenerum właśnie dostałam takiego uczulenia, że myślałam że obetnę sobie ręce. Na szczęście zeszło zaraz po przestaniu korzystania z tego kremu. Najlepiej mi służy Nivea i już nigdy nie będę nic próbować.

Katarzyna11

Ja jestem bardzo zadowolona z kremu do rąk Neutrogeny, on dobrze nawilża i wygładza skórę. Jeżeli chodzi o kremy to jeszcze fajny jest krem Eveline argan & vanilla, on ma super zapach, a do tego w składzie olejek arganowy który wpływa właśnie na odmłodzenie rąk :)

selina

Nie wiem, który krem do rąk jest najlepszy, natomiast wiem, jakie kremy dobrze działają na moją skórę. Najczęściej stosuję kremy do rąk Farmony [url]http://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-do-rak-pl/[/url] a szczególnie krem do rąk i paznokci z siemieniem lnianym z serii Herbal Care, który nie tylko ładnie nawilża skórę, ale także ją wygładza. Krem świetnie się wchłania i nie jest też drogi.

piottruusss

No wiadomo, teściowej to może wszystko nie odpowiadać, więc wiecie..

Hestia

Spróbuj kremów z la roche - [url]http://www.laroche-posay.pl/produkty/potrzeby/Nawil%C5%BCenie-od%C5%BCywienie-sk%C3%B3ry-cia%C5%82a-cnd1122.aspx?searchMode=need&NeedId=1122[/url] teściowa powinna byc zadowolona ;) Moja używa i nie narzeka więc muszą być dobre :D

Wiktoria2S

Dobre są kremy z Bielendy z serii Comfort, szczególnie krem opatrunek dla mocno zniszczonych dłoni z 10% udziałem gliceryny. Krem zawiera także d-panthenol i alantoinę, bardzo szybko regeneruje skórę dłoni i wygładza ją właściwie już od pierwszego zastosowania. Nie lepi się i nie jest tłusty.

safarii

Najlepsze sa kremy z wysokim stezeniem moczniku, np isana czy bielenda.

rozyczka

ja ostatnio pożyczyłam krem od mamy, którego później niestety nie mogłam dostać w żadnej drogerii ;/ ale był mega! Idealnie się wchłania, dłonie są bardzo delikatne również od wewnętrznej strony i mam wrażenie że się nawet trochę odmłodziły ;p gdy byłam ostatnio u kosmetyczki zobaczyłam że stoi u niej na półce z kosmetykami. Zamawia kremy z kerpro.pl więc zamówiłam ja u niej :) polecam poszukać bo naprawde krem przynosi efekt jak po zabiegach pilegnacyjnych