Świetny sklep !!!

Magda25

Polecam sklep apogeum w 100% :) Często robię tu zakupy, ponieważ mają świetne promocje i szybką realizację zamówień :) bardzo sobie to cenię, bo kiedyś złożyłam zamówienie u kogoś innego i czekałam prawie dwa tygodnie na zamówienie a tutaj szybko, sprawnie i bez problemów.

weronkaa84

I jakie zaporowe ceny :D

Magda25

Ale kosmetyki są waaarte swojej ceny :) naprawdę polecam:)

weronkaa84

nieraz przejechałam się na kosmetykach z tzw. "wyższej półki", gdzie często płaci się za markę,reklamę, opakowanie. Wysoka cena wcale nie świadczy o dobrej jakości. Wolę swoje sprawdzone kosmetyki z niższej półki :)

niebieska

Dokładnie Weronka :) Nie wszystko złoto co się świeci ;)

mila87

Trochę odstraszają ceny, ale jak jakościowo kosmetyki dobre to może warto.

koziczka

W zupełności zgadzam się z Weronką! Po za tym warto zapoznać się z licencjami danej marki, umowami korporacyjnymi, producentem itp. I tak np. jakiś czas temu natrafiłam na artykuł ( a później buszowałam w tej sprawie w internecie), że Lancome od jakiegoś już czasu podlega pod L'Oreal, jest jego marką! To jeden koncern kosmetyczny :) Więc po co przepłacać? Min. ten sam krem: Lancome Genifique a L'Oreal Kod Młodości różni się tylko kolosalną różnicą w cenie! Słyszałam, że nowości owej korporacji najpierw są sprzedawane pod logo L'Oreal i jeśli jest na nie duży popyt i dobrze się sprzedają, to ten sam kosmetyk otrzymuje pojemniczek i logo Lancome w dużo wyższej cenie. I co niektóre się cieszą, że droższe jest lepsze :D

koziczka

Jeszcze jedno ;) Przedsiębiorstwa, które wchodzą w skład grupy L'Oreal to również YSL czy Helena Rubinstein. Warto się nad tym zastanowić ;)

gusia

A ja proponuję zglądnąć do tego sklepu http://www.cocolita.pl/.Z samego rana zamówiłam towar,a drugiego dnia przed wieczorem już miałam.Sklep mieści się w Rzeszowie,można kosmetyki odebrać osobiście.Co prawda jeden raz tam zamówiłam,ale z pewnością do niego wrócę.Ma dużo pozytywnych opinii .Loreal jest tam bardzo tani,osobiście zamówiłam podkłady korektory i inne w super cenach.Jest dużo paletek z cieniami i cała gama Hakuro.Oczywiście nie wszystkie marki są tanie-jedne są w normalnych cenach inne dużo taniej.

evelyn1203

Zgadzam się ze stwoerdzeniem, że nie wszytsko złoto co się świeci. Ja używam dobrych kosmetyków, ale większość z nich jest z niższej pólki cenowej. Naprawdę nie są jakościowo gorsze od tych droższych, a często zdarza się, że są lepsze. Już nie raz przejechałam się na drogich ksmetykach.

morsik12

Zaraz zerknę do tego sklepu , z ciekawości :)

koziczka

Nie słyszałam o tym sklepie ale skoro tam jest L'Oreal (jedna z moich ulubionych marek:) ) to też zaraz zerkam!

Gosia92

Ja również nie wiedziałam o tym sklepie wcześniej, ale ceny nie na moją kieszeń....

gusia

Za korektor zapłaciłam tam niecałe 20 zł,a w sklepie 34.To samo podkład prawie 34 zł mnie kosztował,to jeden z moich ulubionych L`Oreal, True Match.Nie wszystkie kosmetyki są w atrakcyjnych cenach.Paletki z cieniami są naprawdę tam super.

koziczka

Rzeczywiście fajny sklep! Bardzo dużo promocji. Co niektóre kosmetyki mają cenę wręcz niską. No i ceny dostawy też przyzwoite:) Ja sobie zapisałam ten sklep i pewnie z niego skorzystam. Dziękuję za tak fajne info!

gusia

Cieszę się ,że pomogłam.Czasami na takich forach może ktoś reklamować swoje sklepy,ale zawsze trzeba dodatkowo poczytać w internecie,samemu osądzić itd. :-)

Frodo1988

Bardzo dobry sklep, potwierdzam.