zmywacze do paznokci

urszulan7

jestem ciekawa w jaki sposób zmywacie lakier z paznokci , ja używałam zmywaczy w płynie , ale odkąd spróbowałam zmywacza w płatkach to wiem już że będę stosować tylko taki

koziczka

U mnie bywa różnie:) Wolę jednak w płynie. Ostatnim moim odkryciem jest nowy zmywacz z Eveline z takim fajnym podajnikiem:) Opakowanie podobne jest do płynu micelarnego, który oceniałam. Zmywacz bez acetonu, jednak zapach troszkę ostry. Buteleczka sobie stoi a ja przykładam wacik i przyciskam. Nie muszę buteleczki przechylać, nie ma ryzyka wylania. Rewelacja!

urszulan7

jeśli chodzi o płynne to też lubię z dozownikiem albo z pompką , jednak mają one charakterystyczny zapach ,a te w płatkach pachną ślicznie ja mam kokosowe zmywanie nimi to czysta przyjemność

al333

Ja uwielbiam zmywacz żelowy o zapachu mango marki Donegal. Bardzo dobrze zmywa lakiery, nawet te najciemniejsze. I pozostawia ładnie pachnące dłonie ;) Polubiłam też zmywacz do paznokci z gąbeczką marki Progres. Bardzo poręczny produkt :)

luna1

różnych zmywaczy do paznokci używałam, z acetonem, bez acetonu, tych w płatkach to mi bardzo szybko ubywało, ale teraz mam bardzo fajny w buteleczce Basic Formuła Pro-Vita o zapachu kiwi, jest łagodny dla paznokci i naprawdę przyjemnie pachnie

anka8661

Używałam zmywaczy w płynie i z gąbeczką. Mimo niebyt przyjemnego zapachu wolę te najzwyklejsze w płynie, są według mnie skuteczniejsze od tych z gąbeczką.

koziczka

Al333- pierwszy raz słyszę o żelowym zmywaczu! Nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Gdzie takie "coś" można kupić?

AnnaRose

Kiedyś miałam okazję używać zmywacza w płatkach i nie przypadł mi do gustu. Wolę tradycyjny, zawsze jednak upewniam się aby nie był z acetonem.

Justyna35356

Mnie zaskoczył tylko zmywacz od Bourjois. Opakowanie, a w nim dwie gąbeczki. Wsadzamy palec do środka, okręcamy buteleczkę jeden raz i palec wychodzi całkowicie zmyty. Nie wiem jak to jest z nim na prawdę, bo szkoda mi tych 20zł na tą super innowację.

Irmina79738

Urszulan7 ja też uwielbiam ten zmywacz do paznokci w płatkach :-) Nie tylko szybko usuwa lakier ale także natłuszcza płytkę paznokcia i skórki :-) Przy tym pięknie pachnie owocowo :-) Też serdecznie polecam :-)

marjories

Zmywacz do paznokci jest akurat takim produktem, nad którym długo się nie zastanawiam. zazwyczaj sięgam po taki, którego cena najbardziej mi pasuje, choć ostatnio kupuję zazwyczaj zmywacze marki Isana. Dawniej kupowałam takie w małych, szklanych buteleczkach, ale nie pamiętam marki.

marjories

Nigdy nie słyszałam o zmywaczu w postaci żelu, brzmi ciekawie;)

evelyn1203

dla mnie żelowy zmywacz to również nowość, zawsze używałam tych w płynie

cialkozieleni

one cudownie pachną)

Kolorowa

Ja jestem wierna zmywaczowi z Rossmanna:) albo wersja różowa albo zielona. Obydwie są fajne. Ewentualnie taki zmywacz-korektor w formie sztyftu, używany w celu poprawek.

luna1

Marjories firma Donegal posiada w swojej ofercie takie zmywacze, są naprawdę niezłe, mają ochronną formułę, nie niszczą płytki paznokcia poza tym są zapachowe i całkiem tanie coś ok. 7 zł

evelyn1203

Zmywacz firmy Isana z Rossmana jest całkiem dobry, używam też zmywaczy firmy Delia, są w takich kolorowych plastikowych małych buteleczkach, zakretka przypomina płatki tulipana. Nie mam wielkich wymagań, co do zmywaczy: ma dobrze zmywać i nie niszczyć paznokci.

marjories

Też używałam zmywacza z kwiatkową zakrętką;)

urszulan7

mi ten z kwiatkową nakrętkę w ogóle nie pasuje , jest strasznie mocny i ma drażniący zapach

anka8661

u mnie też zazwyczaj gości zmywaczy z kwiatkową zakrętką. Zapach mi się nie podoba, ale jest tani i skuteczny a nad zmywaczem nigdy długo się nie zastanawiam.

al333

Koziczka - ja swój kupiłam w Drogerii Natura :) Kosztuje około 5 - 6 zł. Ma dość specyficzną konsystencję ( jak to żel ), ale dobrze zmywa lakiery i ma śliczny zapach :)

Kolorowa

A moim najnowszym odkryciem jest zmywacz z Biedronki BeBeauty. Pierwszy raz spotykam się z tak ciekawym i wygodnym opakowaniem. W zasadzie jedną ręką możemy maczać wacik w specjalnym mechanizmie zakrętki. Jest to na prawdę świetny produkt, także pod względem łatwego i szybkiego zmywania lakieru. Zapach trochę drażni, ale to normalne. Polecam! Jest niedrogi, a dobry!

duszyczka25

Kolorowa ja również jestem zachwycona tym biedronkowym zmywaczem..naprawdę fajne i praktyczne opakowanie;)

anka8661

A ja jeszcze tego z biedronki nie miałam, ale skoro tak zachwalacie przy najbliższej okazji kupię.

evelyn1203

Ja również się skuszę na ten biedronkowy zmywacz:)

Paulina80090

Balsamy od Bingospa mają obłędne zapachy,zakochać się można:))

Paulina80090

Kurcze dodałam post nie w tym temacie;/przepraszam:)))Kliknęłam aktywne dyskusje.:)))

koziczka

AI333: dzięki:) Wybieram się za niedługo na zakupy. Muszę wypróbować!

Irmina79738

W drogerii Hebe jest identyczny jak w Biedronce czyli z wygodnym aplikatorem na wacik :-) Ale i tak uważam że zmywacz do paznokci w płatkach jest najlepszy :-) Szybko zmywa lakier do paznokci, natłuszcza płytkę paznokcia :-) Skórki wokół paznokcia są nawilżone i odpowiednio natłuszczone i przy tym ten oszałamiający, piękny zapach owoców ;-)

MagdaMirecka

Też odkąd zaczęłam używać zmywaczy do paznokci w płatkach, używam tyko tego, teraz mam zmywacz do paznokci w płatku Tami MyCare z ekstraktem z cytryny, kupiłam w Rossmannie, ale widziałam też w Hebe. Jeżeli ktoś ma przebarwienia, ten idealnie je rozjaśnia i ładnie pachnie.

weronkaa84

A ja lubię te z gąbką w środku :)

koziczka

Zmywacz w płatku jest bardzo praktyczny na wyjazdy- nie trzeba się obawiać, że się wyleje, wycieknie. Z kolei te z gąbką w środku są rewelacyjne, w mig usuwają lakier, jednak nie nadają się do lakierów brokatowych- źle zmywają, zaś gąbka ubrudzona drobinkami zaczyna się "psuć" i już tak dokładnie nie zmywa. Dlatego w domu mam zwykły lakier i ten z gąbką.

weronkaa84

Tak, to jest ich największy minus, choć ja osobiście lakierów brokatowych nie używam w ogóle :D

niebieska

Ja chyba jestem tradycjonalistką w tym temacie :) U mnie zwykły zmywacz, byle bez acetonu zmywa lakier, oczywiście mam swoje ulubione firmy Loko kolor, ale nie wszędzie można je dostać. Pięknie pachną, radzą sobie praktycznie z każdym lakierem i są śmiesznie tanie.

martolo

A znacie jakiś który nie podrażnia drobnych ranek przy paznokciu?

MagdaMirecka

Spróbuj może użyć takiego zmywacza w płatku Tami MyCare z minerałami, bez acetonu, jest w takim czerwonym pudełeczku, widziałam w Rossmannie, są też chyba w Hebe, ja wzięłam z cytryną, bo chciałam sobie wybielić płytkę, ale ten czerwony jest właśnie na wzmocnienie, na pewno odżywi Ci płytkę.

prettywoman

Ja używam zmywacza do paznokci z Lidla :) jest jedyny w swoim rodzaju i naprawde dobrze zmywa pazurki :)

bonkoma

Ja uzywam najtańszego.

Katarzyna11

Jak to lakier w płatkach? :) Nie mogę go sobie wyobrazić.. Ja używam najzwyklejszego w płynie, ale rozglądam się też za jakimś w pudełeczku z taką gąbką, gdzie się wkłada palec, przekręca i gotowe :) Są podobno bardzo wygodne w użyciu

safarii

ja mam z pompką z biedronki i jest ok, raz kupiłam z rossmanna ten ichniejszy i kiepski był.

koziczka

Z tymi najtańszymi należy uważać, bo zazwyczaj mają w sobie aceton- szybko usuwa lakier, jednak wysusza płytkę paznokcia, która robi się z czasem bardzo krucha (rozdwaja się, łamie)

Julia

Dzięki Ci Boże, że trafiłam na ten portal. Niestety od dawna i zawsze w sumie używałam tych tanich zmywaczy do paznokci, które na pewno zawierały w sobie aceton i to by wyjaśniało dlaczego moje paznokcie są takie łamliwe poźniej. Teraz już wiem, że wybór zmywaczu do paznokci to nie jest łatwa sprawa i następnym razem się na pewno do tego przyłoże.

Karmina

Nigdy nie używałam w płatkach. Zawsze mam płynny.

Wiktoria2S

Używam tylko płynny i to najlepiej taki z pompką. W płatkach miałam raz i jakoś mnie nie przekonał.

safarii

Dziewczyny a ten biedronkowy zmywacz super strong, ktory zmywa lakiery hybrydowe. On wiadomo jest z acetonem, ale czy zaszkodzilby jesli bym zwykly lakier tak szybciutko zmywała?